LEGO® Education rinkinys žmonės ir profesijos

114,41 

Prekės kodas: 45030

Šiame 44 dalių rinkinyje yra 26 „LEGO DUPLO®“ figūros, pradedant šeimos nariais, tokiais kaip vaikai, tėvai ir seneliai, ir baigiant profesijomis, tokiomis kaip gydytojas, policininkas, virėjas ir mokytojas.

Turime (galime užsakyti)

Aprašymas

LEGO® Education rinkinys žmonės ir profesijos

Priedai, tokie kaip fotoaparatas, plaukų šepetys, gitara, lagaminas ir neįgaliųjų vežimėlis, skatina vaikus žaisti pagal žmones pagal scenarijus ir kalbėti apie lytį, amžių, santykius ir tai, kuo žmonės skiriasi. Rinkinį galima naudoti su kitais LEGO® Education rinkiniais, pvz. Mano didelis pasaulis.

Taip pat pridedama „Pradedančiųjų“ kortelė su 5 žaismingomis mokymosi idėjomis, kuri padės mokytojams kuo geriau išnaudoti užsiėmimus klasėje.

Šis rinkinys yra puikus visų ankstyvojo mokymosi „LEGO® Education“ sprendimų priedas.

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar namie, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms. Tai sprendimai itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

3+

Detalių skaičius

44

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education rinkinys žmonės ir profesijos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu