Mokymo priemonė FLL 2020/2021 Discover

39,00 

Prekės kodas: 45815

LEGO Education ir ne pelno siekianti FIRST ką tik išleido visiškai naują FIRST LEGO programą, skirtą ugdyti STEAM kompetencijas priešmokyklinio amžiaus vaikams.

FIRST LEGO League Discover pateikia tas pačias STEAM įkvėptas FIRST LEGO League idėjas vaikams nuo 4 iki 6 metų

Atsisiųsti pamokų planus lietuvių kalba.

Varžybų trenerio pamokų planai ir komandos medžiaga anglų kalba

Turime

Aprašymas

Kiekvienais metais pateikiamas naujas ir įdomus iššūkis, o kiekviena keturių vaikų komanda pradeda šios realios temos tyrinėjimą naudodama išskirtinį „LEGO® Education Discover“ modelį. Naudodamiesi šiuo modeliu kaip atskaitos tašku, jie suprojektuoja naują savo modelį su LEGO® DUPLO® elementais. Dirbdami jie išsiugdo vertingus mokymosi įpročius, tokius kaip nuolatinis darbas su užduotimis ir ankstesnių žinių pritaikymas naujose situacijose. Komandos šventiniame renginyje dalijasi savo kelione, idėjomis, modeliais ir STEM įgūdžiais. Komandos, remdamosi savo patirtimi, vadovaujasi FIRST pagrindinėmis vertybėmis, švęsdamos atradimus ir komandinį darbą, kartu smagiai leisdamos laiką! Būtina naudoti STEAM Parko rinkinį.

Rinkinyje taip pat yra 5 komplektai LEGO® DUPLO® serijos šešių kaladėlių.

Atsisiųsti pamokų planus lietuvių kalba.

Varžybų trenerio pamokų planai ir komandos medžiaga anglų kalba

Kas yra FLL Discover?

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų 1 – 10 klasių programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, yra skirtos įkvėpti naujovėms ir padėti jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį.

FIRST® LEGO® Discover lyga – tai programa, skirta darželinukams, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).
Programa įkvepia juos kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

Kaip užsiregistruoti į FLL varžybas?

Komandos turi registruotis pas savo vietinius organizatorius (Lietuvoje – Robotiados asociacija), o organizatorius pateiks tolimesnius nurodymus. Dalyvaujant FLL Explore, kartu su Explore rinkiniu, būtina naudoti LEGO WeDo 2.0 arba SPIKE Essential rinkinį.

LEGO® Education kūrybiškumui lavinti ir ekologijai skatinti

Ar žinojote, kad LEGO Group dabar kai kuriuos LEGO elementus gamina iš augalinio plastiko? Elementai, įskaitant medžius, lapus, drakono sparnus ir krepšinio lankus, dabar gaminami iš tvarių cukranendrių. Iki 2030 m. visi LEGO elementai bus pagaminti iš tvariai pagamintų medžiagų.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

3+

Detalių skaičius

76

Išleidimo metai

2020

Pamokų skaičius

12 pamokų lietuvių kalba

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mokymo priemonė FLL 2020/2021 Discover”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu