Šešių kaladėlių rinkinys

10,89 

Prekės kodas: 2000461

LEGO DUPLO kaladėlių rinkinys skirtas FIRST LEGO League Junior varžyboms. Šiame rinkinyje yra  12 skirtingų spalvų DUPLPO  kaladėlių iš kurių galima surinkti 2 šešių kaladėlių komplektus  varžybų ar smagių veiklų kartu su tėveliais užduotims atlikti (visa reikalinga informacija   yra pateikta svetainėje www.robotiada.org )

Spausdinta šešių kaladėlių knyga – https://www.steam21.lt/produktas/sesios-kaladeles-mokytojo-gidas-spausdinta-lietuviu-kalba

Virtuali šešių kaladėlių knyga – https://www.steam21.lt/produktas/sesios-kaladeles-mokytojo-gidas-lietuviu-kalba

Aprašymas

FIRST ® LEGO® League Jr. Discovery yra įvadinė STEM programa, skirta 4–6 metų vaikams.
Kiekvienais metais pateikiamas naujas ir įdomus iššūkis, o kiekviena keturių vaikų komanda pradeda šios realios temos tyrinėjimą naudodama išskirtinį „LEGO® Education Discovery“ modelį. Naudodamiesi šiuo modeliu kaip atskaitos tašku, jie suprojektuoja naują savo modelį su LEGO® DUPLO® elementais. Dirbdami jie išsiugdo vertingus mokymosi įpročius, tokius kaip nuolatinis darbas su užduotimis ir ankstesnių žinių pritaikymas naujose situacijose. Komandos šventiniame renginyje dalijasi savo atradimų kelione, idėjomis, modeliais ir STEM įgūdžiais. Komandos, remdamosi savo patirtimi, vadovaujasi FIRST pagrindinėmis vertybėmis, švęsdamos atradimus ir komandinį darbą, kartu smagiai leisdamos laiką !

Kas yra FLL?

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų 1 – 10 klasių programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, yra skirtos įkvėpti naujovėms ir padėti jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį.

FIRST® LEGO® Discover lyga – tai programa, skirta pradinukams, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).
Programa įkvepia juos kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

FIRST LEGO Lyga Discover yra vienas iš trijų FIRST LEGO lygos programos grupių suskirstytų pagal amžių. Ši programa įkvepia jaunus žmones eksperimentuoti ir ugdo jų pasitikėjimą, kritinį mąstymą ir projektavimo įgūdžius per praktinį STEAM mokymąsi. FIRST LEGO lyga buvo sukurta susivienijus FIRST ® ir LEGO® Education.

Kaip užsiregistruoti į FLL varžybas?

Komandos turi registruotis pas savo vietinius organizatorius (Lietuvoje – Robotiados asociacija), o organizatorius pateiks tolimesnius nurodymus. Dalyvaujant FLL Discover, kartu su Discover rinkiniu, būtina naudoti STEAM Parko rinkinį.

 

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

3+

Išleidimo metai

2019

Detalių skaičius

12

Pamokų skaičius

27 pamokos lietuvių kalba

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šešių kaladėlių rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu