Rinkinys LEGO® Education abėcėlės raidės

148,16 

Prekės kodas: 45027

„LEGO® Education abecėlės raidės“ leidžia vaikams žaisti ir mokytis abėcėliniame LEGO® DUPLO® kaladėlių ir įkvepiančios veiklos pasaulyje.

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Rinkinys LEGO® Education abėcėlės raidės

Pateiktos angliškos raidės spalvų vaivorykštėje, pridedamos įkvėpimo kortelės ir „Pirmųjų žingsnių” užsiėmimai padeda vaikams išmokti abėcėlės, atpažinti ir rašyti raides, atpažinti fonemas ir užrašyti trumpus žodžius ir vardus.

Statybinės plokštės, nedideli sunkvežimiai ir durys taip pat įkvepia vaikus derinti didžiąsias ir mažąsias raides, kurti sudėtinius žodžius, grupuoti balsius ir priebalsius bei žaisti įdomias užduotis, pavyzdžiui, atspėti trūkstamą raidę. Rinkinį galima derinti su kitais LEGO® Education rinkiniais, pvz. Mano didelis pasaulis.

Dėžutėje rasite platų 130 DUPLO® kaladėlių pasirinkimą su angliškomis abėcėlės raidėmis spalvų vaivorykštėje.

Taip pat rasite „Pirmųjų žingsnių“ kortelę ir 4 dvipuses įkvėpimo korteles.

Šis elementas yra puikus visų ankstyvojo mokymosi „LEGO® Education“ sprendimų priedas.

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar namie, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms. Tai sprendimai itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Komanda visuomet padės nustatyti Jums labiausiai tinkantį sprendimą.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

3+

Detalių skaičius

130

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rinkinys LEGO® Education abėcėlės raidės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu