Rinkinys LEGO® Education eksperimentams su vamzdeliais

183,80 

Prekės kodas: 45026

LEGO® Education Vamzdžiai suteikia vaikams galimybę tyrinėti fantastinių gyvūnų ir kitų kūrybiškų modelių pasaulį, sukurtą iš vamzdžių! Pasitelkdami spalvingą kolekciją unikalių vamzdžių elementų, LEGO® DUPLO® kaladėlių, kamuoliukų, durų ir krepšių bei 6 konstravimo idėjų korteles vaikai gali sukurti kiaušinius dedančią vištą, drakoną, lervą ir ne tik.

Turime (galime užsakyti)

Aprašymas

LEGO® Education eksperimentams su vamzdeliais

LEGO® Education eksperimentams su vamzdeliais suteikia vaikams galimybę tyrinėti fantastinių gyvūnų ir kitų kūrybiškų modelių pasaulį, sukurtą iš vamzdžių! Pasitelkdami spalvingą kolekciją unikalių vamzdžių elementų, LEGO® DUPLO® kaladėlių, kamuoliukų, durų ir krepšių bei 6 konstravimo idėjų korteles vaikai gali sukurti kiaušinius dedančią vištą, drakoną ir ne tik.

LEGO® Education eksperimentams su vamzdeliais lavina vaiko XXI-ojo amžiaus įgūdžius, pvz., problemų sprendimą, bendradarbiavimą ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Supažindindina juos su priežastimi ir poveikiu, simetrija ir erdvinių formų atpažinimu. Šį ankstyvojo lavinimo rinkinį ikimokyklinio amžiaus vaikams taip pat sudaro greitosios pradžios kortelė su 5 paprastomis idėjomis, kurios įkvėps žaismingai mokytis klasėje.

  • 150 LEGO® DUPLO® elementų, įskaitant spalvingus vamzdžius, 6 kamuoliukus, duris ir krepšius, nevaržomam žaismingam ikimokyklinio amžiaus vaikų mokymuisi ir kūrybiškoms pramogoms.
  • Su 6 konstravimo idėjų kortelėmis smagiems konstruojamiems gyvūnams kurti ir greitos pradžios kortele mokytojams su 5 užduočių idėjomis puikiai smagių pamokų pradžiai klasėje. Lavina pagrindinius XXI-ojo amžiaus įgūdžius, pvz., problemų sprendimą, bendradarbiavimą ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Supažindina juos su priežastimi ir poveikiu, simetrija ir erdvinių formų atpažinimu.
  • Kurkite smagias ir žaismingas būtybes, kurias paprasta sukonstruoti.

 

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar svetainėje, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms, o itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

3+

Detalių skaičius

150

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rinkinys LEGO® Education eksperimentams su vamzdeliais”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu