Mokymo priemonė FLL 2020/ 2021 Explore rinkinys

39,00 

Prekės kodas: 45814

Tarptautinio FIRST standarto STEM užduočių rinkinys 6-10 metų moksleiviams.

Turime

Aprašymas

FIRST LEGO League Jr. skatina vaikų nuo 6 iki 10 metų amžiaus smalsumą ir nukreipia jų dėmesį į mokslo ir technologinių stebuklų atradimą. Ši programa turi realią mokslo koncepciją, kurią reikia ištirti atliekant mokslinius tyrimus, pasitelkiant komandinį darbą, konstrukcijas ir vaizduotę. Padedami trenerių, komandos naudoja LEGO kaladėles, kad sukonstruotų modelį, kuris judėtų, taipogi kuria “Parodyk man” plakatą, kuris iliustruoja jų kelionę. Sužinokite daugiau apie FIRST LEGO League Jr.

Atsisiųsti pamokų planus lietuvių kalba.

Varžybų trenerio pamokų planai ir komandos medžiaga anglų kalba

Kas yra FLL Explore?

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų 1 – 10 klasių programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, yra skirtos įkvėpti naujovėms ir padėti jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį.

FIRST® LEGO® Discover lyga – tai programa, skirta pradinukams, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).
Programa įkvepia juos kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

FIRST LEGO Lyga Explore yra vienas iš trijų FIRST LEGO lygos programos grupių suskirstytų pagal amžių. Ši programa įkvepia jaunus žmones eksperimentuoti ir ugdo jų pasitikėjimą, kritinį mąstymą ir projektavimo įgūdžius per praktinį STEAM mokymąsi. FIRST LEGO lyga buvo sukurta susivienijus FIRST ® ir LEGO® Education.

Kaip užsiregistruoti į FLL varžybas?

Komandos turi registruotis pas savo vietinius organizatorius (Lietuvoje – Robotiados asociacija), o organizatorius pateiks tolimesnius nurodymus. Dalyvaujant FLL Explore, kartu su Explore rinkiniu, būtina naudoti LEGO WeDo 2.0 arba SPIKE Essential rinkinį.

 

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

7+

Detalių skaičius

779

Pamokų skaičius

12 pamokų lietuvių kalba

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mokymo priemonė FLL 2020/ 2021 Explore rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu