Raspberry Pi 4B WiFi 4GB RAM rinkinys su visais reikiamais priedais

130,00 

Prekės kodas: AN-15064

Aprašymas

„Raspberry Pi 4“ modelis B

„Raspberry Pi 4“ modelis B yra naujausias produktas populiariame „Raspberry Pi“ kompiuterių asortimente. Lyginant su ankstesniu Raspberry Pi 3 modeliu B+, techniniai parametrai yra pranašesni – procesoriaus greičio, multimedijos našumo, laikinosios atminties bei ryšio modulių. Nors mikrokompiuteris tapo galingesniu, energijos suvartojimas liko panašus. Visi moduliai, priedėliai bei ekranai yra suderinami su naująja versija. Galutiniam vartotojui „Raspberry Pi 4“ modelis B užtikrina ne ką prastesnį  darbalaukio našumą, lyginant su pradinio lygio x86 kompiuterių sistemomis.

Greitis ir našumas

Pagrindiniai šio produkto bruožai yra aukštos kokybės 64 bitų keturių branduolių procesorius, dviejų 4K skiriamosios gebos ekranų palaikymas per mikro-HDMI lizdus, kurie gali dekoduoti vaizdą iki 60FPS. Taip pat „Raspberry Pi 4“ pasižymi dviejų dažnių bevieliu interneto ryšiu 2.4 / 5.0GHz, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet, 4GB RAM, USB 3.0 ir „PoE“ atsarginio maitinimo galimybe (naudojant atskirą „PoE HAT“ priedėlį). Dviejų dažnių bevielis ryšys ir „Bluetooth“ tinklas turi atitikties sertifikatą, leidžiantį plokštę naudoti kuriant galutinius produktus, kurie turi gerokai mažesnį atitikimo tikrinimą, kas sumažina kaštus naujo produkto gamyboje.

Rinkinį sudaro:

  • 1x Raspberry Pi 4B 4GB
  • 1x 32Gb microSD kortelė su programine įranga
  • 1x HDMI – microHDMI laidas 1,5m
  • 1x UTP laidas 2m
  • 1x Maitblokis 5V 3A Type-C
  • 1x Juoda dėžutė su ventiliatoriumi

Kas yra Raspberry Pi?

Technologijų demokratizavimas – prieigos prie įrankių suteikimas – buvo mūsų motyvacija nuo pat Raspberry Pi projekto pradžios. Sumažinus bendrosios paskirties skaičiavimo išlaidas iki mažiau nei 5 USD, mes atvėrėme galimybę bet kam naudoti kompiuterius projektuose, kuriems anksčiau reikėjo pernelyg didelių kapitalo sumų. Šiandien, pašalinus kliūtis patekti į rinką, matome, kad Raspberry Pi kompiuteriai naudojami visur – nuo ​​interaktyvių muziejų eksponatų ir mokyklų iki nacionalinių pašto rūšiavimo biurų ir vyriausybinių skambučių centrų.

„Raspberry Pi“ pašalina dideles kompiuterių naudojimo išlaidas visų demografinių grupių žmonėms. Nors vaikai gali gauti naudos iš kompiuterinio išsilavinimo, kuris anksčiau jiems nebuvo prieinamas, daugeliui suaugusiųjų taip pat istoriškai buvo mokama už kompiuterių naudojimą verslui, pramogoms ir kūrybai. Raspberry Pi pašalina šias kliūtis.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

Raspberry Pi

Amžiaus kategorija

10+

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Raspberry Pi 4B WiFi 4GB RAM rinkinys su visais reikiamais priedais”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu