Raspberry Pi Build HAT – LEGO variklių ir jutiklių valdiklis

38,20 

Prekės kodas: AN-20291

LEGO variklio ir jutiklio valdiklis, pagamintas Raspberry Pi Foundation.

Aprašymas

LEGO variklio ir jutiklio valdiklis, pagamintas Raspberry Pi Foundation. Šis keturių LEGO variklių valdiklis, pagrįstas Raspberry Pi RP2040 mikrovaldikliu, leidžia juos naudoti savo projektuose be LEGO pagrindinio modulio. Jis veikia su LEGO Technic serijos varikliais ir LEGO Education SPIKE serijos jutikliais. Raspberry Pi ir LEGO derinys leidžia studentams, mokytojams ir kūrėjams žaisti kūrybiškai. Build HAT moduliui reikalingas 8 V / 6 A maitinimo šaltinis per įmontuotą nuolatinės srovės jungtį. Gamintojas rekomenduoja naudoti specialų 48 W maitinimo šaltinį. Plokštėje taip pat yra įpjova, leidžianti įdėti laidą iš kameros, prijungtą prie Raspberry Pi CSI jungties.
RP2040 yra pirmasis mikrovaldiklis, kurį sukūrė Raspberry Pi Foundation. Pirmą kartą jis buvo panaudotas Raspberry Pi Pico plokštėje. Lustas pasižymi dideliu našumu, dviejų branduolių ARM Cortex M0+ procesoriumi, kurio taktinis dažnis yra 133 MHz. Jame yra daug SRAM atminties, unikalių programuojamų I/O prievadų (PIO) ir kitų populiarių sąsajų. Jis pagamintas naudojant modernią 40 nm technologiją, įdėtas į QFN-56 korpusą.

Pagrindinės savybės:

  • Gali valdyti iki keturių LEGO variklių ar jutiklių
  • Maitina Raspberry Pi naudodamas išorinį 8 V / 6 A maitinimo šaltinį
  • Lengva programuoti Python, naudojant Raspberry Pi minikompiuterį

Specifikacijos:

  • Maitinimas: 8 V / 6 A / 48 W
  • Sistema: RP2040
  • 4 su LEGO suderinamos LPF2 jungtys
  • Maitinimo jungtis: DC 5,5 / 2,1 mm
  • Matmenys: 56,5 x 65 x 17 mm
  • Svoris: 19 g

Kas yra Raspberry Pi?

Technologijų demokratizavimas – prieigos prie įrankių suteikimas – buvo mūsų motyvacija nuo pat Raspberry Pi projekto pradžios. Sumažinus bendrosios paskirties skaičiavimo išlaidas iki mažiau nei 5 USD, mes atvėrėme galimybę bet kam naudoti kompiuterius projektuose, kuriems anksčiau reikėjo pernelyg didelių kapitalo sumų. Šiandien, pašalinus kliūtis patekti į rinką, matome, kad Raspberry Pi kompiuteriai naudojami visur – nuo ​​interaktyvių muziejų eksponatų ir mokyklų iki nacionalinių pašto rūšiavimo biurų ir vyriausybinių skambučių centrų.

„Raspberry Pi“ pašalina dideles kompiuterių naudojimo išlaidas visų demografinių grupių žmonėms. Nors vaikai gali gauti naudos iš kompiuterinio išsilavinimo, kuris anksčiau jiems nebuvo prieinamas, daugeliui suaugusiųjų taip pat istoriškai buvo mokama už kompiuterių naudojimą verslui, pramogoms ir kūrybai. Raspberry Pi pašalina šias kliūtis.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

Raspberry Pi

Detalių skaičius

1

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Raspberry Pi Build HAT – LEGO variklių ir jutiklių valdiklis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu