LEGO® Education BricQ Motion Essential hibridinio mokymosi klasės paketas

2348,84 

LEGO® Education BricQ Motion Starto hibridinio mokymosi paketas skirtas 24 mokiniams tyrinėti fizinius mokslus. Jame yra 12 BricQ Motion Starto rinkinių ir 24 asmeniniai mokymosi rinkiniai. Sprendimas lankstus naudoti klasėse ir leidžia mokiniams toliau mokytis apie jėgas, judėjimą ir sąveiką iš namų.

1 klasės paketas yra skirtas 24 mokinių grupei. Susisiekite su pardavimo atstovu, jei norite įsigyti kitokio santykio BricQ Motion Starto rinkinį ir asmeninį mokymosi rinkinį savo klasėje.

PLK pamokų planai lietuvių kalba

Treniruotės laimėjimui skyriaus planai lietuvių kalba

Pamokų planai anglų kalba LEGO® Education svetainėje

Akcija!

Aprašymas

LEGO® Education BricQ Motion Startas

LEGO® Education BricQ Motion Starto rinkinys 1-5 klasių mokinius įtraukia į fizinių mokslų tyrinėjimą sporto kontekste. BricQ Motion padeda stiprinti jėgų, judesio ir sąveikos supratimą, suteikdamas lengvą praktinę mokymosi patirtį nenaudojant technologijų.

LEGO® Education BricQ Motion Starto rinkinys įtraukia vidurinių mokyklų mokinius į STEAM mokymąsi, kai jie eksperimentuoja su jėgomis, judesiu ir sąveika sporto kontekste. Naudojant BricQ Motion Prime nereikalingos jokios papildomos technologijos ar išmaniųjų įrenginių ir mokiniai gali susikoncentruoti į obejektų kūrimą ir jų fizikinių sąvybių tyrinėjimą.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms
lego mokymosi sistema

LEGO® Education BricQ Motion Startas yra LEGO® mokymosi sistemos dalis ir užtikrina mokymosi progresą metai iš metų, pradedant nuo žemesnių klasių ir pereinant į vyresnes klases. Nuosekli ugdymo skyrių struktūra sukuria tvirtą pagrindą lengvai pereiti į vidurinį išsilavinimą ir pažangesnes mokymosi galimybes naudojant BricQ Motion Prime.

LEGO® mokymosi sistema yra intuityvi, visa apimanti ir lengvai pritaikoma praktinio mokymosi sistema. Tai užtikrina ateities mokinių įgūdžius ir ugdo juos pasitikinčiais besimokančiais visą gyvenimą, suteikdama jiems neribotas praktinio, žaismingo STEAM mokymosi galimybes.

Tarpusavyje sujungti sprendimai, kurie sklandžiai veikia kartu

LEGO® mokymosi sistema yra intuityvi, visa apimanti ir labai pritaikoma praktinio mokymosi sistema. Tai užtikrina ateities mokinių įgūdžius ir daro juos pasitikinčiais besimokančiais visą gyvenimą, suteikdama jiems neribotas praktinio, žaismingo STEAM mokymosi galimybes. Lengvai pritaikoma LEGO® mokymosi sistema siūlo sprendimus, kurie veikia su išmaniaisiais įrenginiais arba be jų. Įdiekite visą sistemą iš karto arba pristatykite atskirus sprendimus laikui bėgant.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms

Dėžėje

Šiame 523 dalių rinkinyje yra keturios minifigūrėlės ir platus specialių elementų, tokių kaip krumpliaračiai, svertinės plytos, spyruoklės ir kt. Spalvomis pažymėtos rūšiavimo dėklai palengvina konstravimo procesą ir padeda greičiau ir efektyviau susitvarkyti po veiklos. Naujos sunumeruotos kaladėlės palengvina matematikos pamokas, todėl matematika tampa aktualesnė, kūrybiškesnė ir įdomesnė. Rinkinyje taip pat yra pakaitinių elementų ir du atspausdinti statybinių instrukcijų lankstinukai su įkvepiančiomis idėjomis, kurios padėtų mokiniams, net ir tiems, kurie dar niekada nestatė LEGO kaladėlėmis, atrasti fizikos mokslus.

Pamokų planai

Susipažinimui su STEAM yra siūloma 2 su tarptautiniais mokslo standartais suderinta mokymosi programos, kuri apima įtraukiančius vaizdo įrašus, mokinių ataskaitas, pamokų planus, mokytojų vaizdo įrašus, vertinimo kriterijus ir matematikos bei kalbos temų pratęsimus.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms

Kas sudaro mokymosi programą?


7-8 pamokos po 45 minutes (1 atviras projektas su dviem 45 minučių sesijomis)


30 + min. kalbos ir matematikos papildomos veiklos kiekvienai pamokai.


6 – 10 valandų edukacinio turinio.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms

Žaismingas ir patrauklus STEAM mokymasis gali įvykti bet kur!

Perkelkite mokymąsi klasėje į namus naudodami asmeninį mokymosi rinkinį. Galingas „LEGO Education“ klasės komplekto išplėtimas – asmeninis mokymosi rinkinys – suteikia galimybę pedagogams tęsti STEAM mokymo programų teikimą, kartu užtikrinant gerus mokymosi rezultatus hibridinėje mokymosi aplinkoje.

Išplėskite mokymosi patirtį

Sukurta dirbti kartu su klasės rinkiniais, ši papildoma STEAM mokymosi patirtis pateikiama su papildomais mokymo ištekliais ir mokinių darbalapiais, kurie pagilina mokinio supratimą apie tai, ko jie išmoko klasėje, kad įgytų tikrą hibridinio mokymosi patirtį.

BricQ Motion Prime mokymosi klasės paketas vidurinei mokyklai
close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

7+

Detalių skaičius

12*523+24*62

Pamokų skaičius

16 pamokų

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education BricQ Motion Essential hibridinio mokymosi klasės paketas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu